Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Regeneracja reflektorów jeszcze nigdy nie była tak prosta! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o godz. 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-1,S04E01,217398
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
– Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
– Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

31 thoughts on “Regeneracja reflektorów jeszcze nigdy nie była tak prosta! #101_Gadżetów

  1. On nic nie zregenerował bo do tego potrzeba rozmontowac lampę i na nowo chemicznie pokryć lustro odbiciowe.Taka robota to tylko klosze czyli jakieś 10% sukcesu, najważniejsze jest lustro i dobra żarówka, klosz to za mało. Dałem lampy na całość i efekt po prostu szok ale mówie o tym jak się zmieniło światło a nie widok klosza

  2. Czizas niech niektórzy komentujący zrozumieją raz na zawsze,że nie robi się samej polerki, w ogóle polerki !!!!! Lampa fabrycznie jest już zabezpieczona przed UV ,a wy zdrapując tą powierzchnie papierem ,a potem polerką , musicie ponownie zabezpieczyć powierzchnię ! Inaczej będziecie się z tym brendzlować co rok ,albo i pół. A tak w ogóle to najlepiej nie robić polerki , tylko papier ścierny i kończymy na 1500, ewentualnie 2000 wtedy lakier lepiej się trzyma i stosujemy sprawdzony w moim przypadku zestaw do regeneracji Motip Color. Jest tam odtłuszczacz , podkład do plastiku i lakier 2k odporny na UV . Tak zregenerowane lampy mam już kilka lat i dalej jak nowe ! jestem ciekaw jak po tym zabiegu z filmiku po 3-4 latach lampy będą wyglądać ?

  3. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu, ja miałem w mercedesie klosze w bdb stanie ale nie o to chodzi. Problem jest w zniszczonych lustrach odbiciowych a w lampach z soczewkami jak u mnie soczewki tez są matowe i do tego brudne. Dopiero firma której wysłałem lampy do regeneracji (prawdziwej) otrzymałem efekt o który nawet mi sie nie sniło.Krótkie mam lepsze niż większośc długie a dodatkowo w nocy zbierają po 100 metrów pola i lasy,widać zbliżające się z boku zagrożenie.Firma z Kościana zrobiła te cuda-Polecam, nie róbcie z siebie durnia bo światła to bezpieczeństwo. Koszt dwóch xenonów to 600 zł,lampy jak nowe

  4. Moje lampy wymagają chyba wiele różnych zabiegów, a być może nawet całe są do wymiany. Bardzo fajny filmik. Przynajmniej mam teraz świadomość, na czym polega taka regeneracja. Jednak sama nie dam rady jej dokonać. Wolę wysłać reflektory do AutoGamma. Fachowcy z pewnością mają większą wiedzę od mojej.

  5. Czy ten super drogi środek chemiczny to coś innego niż aceton?
    Bo proces wygląda podobnie do wygładzania wydruków z drukarki 3D (tylko ABS) za pomocą oparów acetonu.
    Może nieco rozcieńczone, bo czystym acetonem można sobie szybko zepsuć plastiki. No ale nie wyjaśnia to ceny…

  6. Pomocy, może ktoś miał podobnie. Wszystko zrobione krok po kroku jak trzeba, mimo to w momencie zbliżenia czajniczka lampa robi się ładna, gdy zmieniam miejsce to w tamtym miejscu jest spowrotem matowa. Coś robię źle?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!