Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Podłaczenie komputera pod instalacje LPGJak podłączyć komputer do sterownika gazu lpg stag. W filmie pokazuje krok po kroku jak podłączyć Interfejs diagnostyczny Projekt-TECH oraz jak zainstalować na komputerze sterownik i Program diagnostyczny AC GasSynchro. Pokazuję też jak działa taki program.
Interfejs diagnostyczny ProjektTech.
Podłączenie instalacji LPG do laptopa.
Podłączenie pod komputer instalacji gazowej LPG.

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
– Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

18 thoughts on “Podłaczenie komputera pod instalacje LPG

  1. Trzeba zwierać jakieś nóżki nie działa mi. Nie wiem które ta są i tak. Czy one muszą być też zwarte podczas podłączenia z autem? Podczas testowania i zwarvia ścieżek pokazują się jakieś głupoty na żółto kwadraciki i różne symbole zamiast wszystko jest gotowe. Po włączeniu programu i stacyjki przy szukaniu przez program parę razy miga dioda in program się włącza (compact 1.69) są różne ustawienia pokazuje błędy ale nie można ich skasować. Gazownik mówił że ustawił gaz na 30 stopni a tu pokazuje 40. Nie działa też wykres podczas uruchamiania silnika. Nie działa włączanie i wyłączania gazu z programu. Nie wiem czy to jest popsute czy tylko coś źle. Podłączam do tej wtyczki gdzie idzie centralka gazu. Innej nie ma.

  2. czy w sterowniku zapisuje sie gdzies jak ktos grzebal a instalacja jeszcze jest na gwarancji? Chcialem zmniejszyc temperature przelaczenia na gaz z 35 na 30 Bo gazownik ustawil 35

  3. Mam problem! Miałem wcześniej zainstalowany kabel Vag kkl (win7) śmigał na vcde-sie jak ta lala! Do momentu jak podłączyłem ten sam kabel LPG! Teraz niedziała żaden!W obu przypadkach sterowniki zainstalowane,raz wykrywa raz nie! Jakieś sugestie?????????????????????????

  4. Polecam interfejs Projekt-tech. Stabilny w działaniu, prosty w instalacji – wszystko co trzeba żeby uwolnić się od czekania w kolejkach u gazowników 10min regulacji (autokalibracja automatyczna) I samochód chodzi równiutko jak dawniej.

  5. Wystarczy przerobic zwykły kabel USB podpiac odpowiednie kabelki do wtyczki (takie tez sprzedaja na allegro). Po co wiec na niektórych kablach jest ten interfejs?

  6. Witam, wykonałem podłączenie interfejsu krok po kroku tak jak na filmie i wyskakuje mi następujący komunikat: "Dostępne jest nowe firmware dla sterownika. Czy chcesz przejść do aktualizacji sterownika?" i program się zacina. Proszę o pomoc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!