Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Oscyloskop – [RS Elektronika] # 15Kilka słów o oscyloskopie i jego obsłudze.
Jeśli spodobał Wam się odcinek, zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook’u:

https://www.facebook.com/RSElektronika

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tematyki videobloga lub sugestie w sprawie tematów kolejnych odcinków, kierujcie je na:

reduktorszumu@gmail.com

Zapraszamy na stronę http://reduktorszumu.cupsell.pl do zakupu koszulek i gadżetów z logiem Reduktora Szumu. W ten sposób możecie przyczynić się do rozwoju naszego kanału.

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

40 thoughts on “Oscyloskop – [RS Elektronika] # 15

  1. Cześć, wiem że stary odcinek ale jakbyś dodał wstawkę o tym gdy mówisz o mierzeniu amplitudy że tak naprawdę masz na myśli Vpp a nie amplitudę byłbym wdzięczny, bo później dzieciaczki przychodzą na laborki i mają problem bo Pan z pudełka mówił inaczej 😀

  2. Właśnie zakupiłem jestem samoukiem moje hobby to elektronika i pragnę podziękować za konkretny przekaz przydały by się jakieś linki pod filmem do powiązanych tematów gdzie można obejrzeć koszulki i gadżety?

  3. Załóżmy, że przerwę uziemienie gniazda wewnątrz oscyloskpu i w jego miejsce wstawię rezystor 100k, żeby nie mieć szumów. Dopóki nie będę mierzył słabych sygnałów wszystko powinno zagrać, tak?

  4. Do Pana RS Elektronika, odcinek jest super, jednak to temat rzeka, może warto rozszerzyć go o informacje jak podłączać układy żeby nie popsuć oscyloskopu, jak bezpiecznie zasilać podczas pomiarów i czym, jak mierzyć wartości np. wzmocnienia/zniekształcenia w technice audio; sam mam oscyloskop i przyznam się szczerze, że boję się go używać, aby nie rozwalić, co Pan o tym myśli? Pozdrawiam

  5. Panocki jakie napięcie maxymalne mozna podpiąć pod kanal oscyloskopu? Interesuje mnie np czy moge zmierzyć napięcie generowane przez spawarkę tig,napięcie zlużące do zajarzania łuku generowane przez uklad elektroniczny i jest to wysoka czestotliwosc,czy mozna to mierzyc? Napiecie zapewne ma kilka kilowoltow i wysoka czestotliwosc.

  6. A co wlasciwie oscyloskop mierzy? Fale napiecia? Czy tak, da sie w takim razie zmierzyc i zobrazowac jednoczesnie fale prądu? Tak aby porownac dwa przebiegi i zmierzyc przesuniecie fazowe pradu wzgledem napiecia(Kąt phi) gdy mamy do czynienia np z obciazeniem indukcyjnym?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!