Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Naprawa sterownia ABS BMW E39 E38 X5 Repair module ABS E39 0265900001www.dextech.pl
Naprawa sterownika ABS BMW E39, X5, E38.
Sprawdzany przed naprawą jak i po naprawie.
Nie odsyłam nie sprawdzonych sterowników.
Każda naprawa jest robiona starannie bez pośpiechu.
Możliwa również naprawa sterowników po nie udanej naprawie, zależy od stopnia dewastacji. Nie jeden już udało się naprawić co był stwierdzony że jest nie do naprawy.

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
– Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

10 thoughts on “Naprawa sterownia ABS BMW E39 E38 X5 Repair module ABS E39 0265900001

  1. cześć co tam słychać? Naprawiam moduły e39 w Hiszpanii Chciałbym wiedzieć, czy możesz mi powiedzieć jak zbudować platformę testową lub gdzie kupić tę, którą masz, z góry bardzo dziękuję i świetna robota

  2. Witam mam pytanie odnosnie sterownika w BMW e60 3.0 i silnik m54
    Błąd to 51ad problem z komunikacja DSC przez co wariuje mi automatyczna skrzynia biegów (juz druga bo myślałem ze to w niej jest problem) podjął by się pan naprawy tego sterownika?

  3. Witam w moim bmw x3 e83 2004r 3.0i xdrive palą się błędy abs ręczny i 4×4. Reduktor sprawny nastawnik chodzi. Jak podłącze komputer do samochodu i włączę silnik pompy na odpowietrzenie to przez parę dni jest spokój. Potem znowu się pojawia (błąd w komputerze 05f3a) czy to może być padnięta pompa abs?

  4. Witam, mam taki sterownik z e39 już zdemontowany i otwarty mogę jakoś wysłać Ci zdjęcia z opisem ? Chciałem się dowiedzieć czy w ogóle byś się podjął naprawy . Pozdrawiam

  5. Witaj. Dobra robota. W mojej E39 1999 rok od jakiegoś czasu co jakiś czas w miarę często pojawiają się kontrolki ASC + ABS. Czasem nie. Czasem jak wyłączę zapłon i postoi auto to się resetuje. Po podłączeniu Inpa wskazuje mi błąd " Wheel sensor front left" – 2.75 km/h . Kasuje, ale powraca. Kupiłem oryginalny czujnik ABS niebieska wtyczka Siemens – używany i podmieniłem i to samo. Zacząłem podejrzewać uszkodzony czujnik zakupiony używany, więc podmieniłem z prawej strony sprawnej-bez błędów. To samo. Pozostało podejrzewać piastę-koronkę, instalację lub na końcu sterownik. Zamieniłem miejscami przewody od czujników prawego i lewego przednich bezpośrednio przed wtyczką do sterownika. Błąd skasowałem. I czekałem czy pojawi się błąd prawego koła przedniego teraz co wskaże nam niesprawną instalację bądź piastę czy pojawi się błąd lewego przedniego koła co wskaże nam problem niesprawnego sterownika ABS. Co się okazało, jedbak wskazało problemu sterownika. I teraz pytanie, czy to te piny co lutowałeś są za to odpowiedzialne? Dziękuję pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!