Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Jak używać oscyloskopu? | #91 [Podstawy]Oscyloskop UNI-T 25 MHz ► http://bit.ly/2gc35Px
Oscyloskop UNI-T 50 MHz ► http://bit.ly/2gcXmJg

Wesprzyj rozwój kanału:
Zostań patronem ► http://patronite.pl/ElektroPrzewodnik
Kup koszulkę ► http://ElektroPrzewodnik.90.pl/
Odpowiedzi na elektroniczne pytania szukaj na ► http://ElektroOpornik.pl/

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
– Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

21 thoughts on “Jak używać oscyloskopu? | #91 [Podstawy]

  1. Szkoda, że nie widziałem takiego filmu będąc w szkole. Żaden nauczyciel nie mówił tak zrozumiale. Wtedy to była dla mnie czarna magia i tylko chciałem przetrwać ćwiczenia z oscyloskopem i o nich zapomnieć bo nikt mi tego nie wytłumaczył.

  2. O co tu chodzi chciałem to zrozumieć ale chyba za późno, dla mnie to tu jest nic niezrozumiałego. Po co to wymyślili ? I tak wszystko pierdolnie pod wpływem słońca.

  3. Ja mysle , ze warto odrazu kupic oscylosckop do 100 MHz! Ja tak wlasnie zrobilem i jestem zadowolony z zakupu , a czesto pracuje na sygnalach od ok. 10 do 40 MHz , wiec 20 czy 50 MHz oscyloskop juz bylby za slaby!

  4. Witam opis prawie ok ale tłumaczenie dla profesjonalistów a dla laika ? Który nie miał nigdy do czynienia z takim sprzętem do kitu mówisz o ustawieniach , guzikach i opcjach a nie wyjaśniasz co dokładnie znaczą do kitu rozumiem że trzeba było by zrobić kilka części ale może warto dokładniej wszystko objaśnić ? Zrób poradnik dla laika od początku chcesz w skucie wyjaśnić jakieś przykłady takie jak zasilacz sprawny kontra zasilacz uszkodzony czyli bez obciążenia Ok napięcie ale po podłączeniu napięcia skoki prądu lub napięcia. Jeżeli robisz filmik dla początkujących to nie mów o rzeczach których nie mają pojęcia krótko jak zacząć na co zwrócić uwagę i jak mierzyć laikowi podstawy

  5. Oscyloskop, bezpośredni, NIE MOŻE MIERZYĆ PRĄDU!
    Ten film, to w zasadzie instrukcja obsługi i to nieudolnie przekazana. Jaki jest więc cel tego filmu? Reklama a raczej antyreklama konkretnego modelu oscyloskopu?

  6. Bardzo konkretnie wytłumaczone dla początkujących elektroników. Dziękuję. Może poradziłbyś jak uzyskać krzywą dzwonową do strojenia filtrów p.cz. Posiadam generator MHS-5200A oraz oscyloskop analogowy C1-65A. Nie bardzo wiem jak to połączyć i jakie muszą być nastawy na generatorze i czy generator się do tego nadaje.

  7. Bardzo dobry poradnik. Co ciekawe tydzień przed jego obejrzeniem kupiłem oscyloskop HANTEK DSO5202P, miałem brać jakiś odpowiednik SIGLENTa, ale wziąłem HANTEKa z uwagi na pasmo (teoretycznie…) 200MHz i chyba zrobiłem błąd, ten SIGLENT jest zdecydowanie fajniejszy w użyciu…

  8. Dziękuję za poradnik, nabyłem 1052DL 🙂 Mam tylko pytanie: czy podczas pomiarów jest możliwe, aby były wyświetlane przebiegi obu kanałów wraz z wartościami mierzonego napięcia i częstotliwości? Nie mogę tego znaleźć w instrukcji. Chciałbym np. zmierzyć wartość napięcia i częstotliwości na wyjściach magnetofonu kasetowego, aby prawidłowo ustawić głowicę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!