Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Jak Maleńki Chip Może Blokować Cały Przemysł SamochodowyOgraniczenie produkcji samochodów nigdy nie było dobrą wiadomością. Ostatnio takie rozczarowujące wieści spływają do nas dosłownie z całego świata, co przekłada się na straty finansowe producentów i niespełnione marzenia ludzi o nowym, czterokołowym przyjacielu. Od połowy 2021 roku kilkakrotnie zamykano już fabryki BMW, Volkswagena i Skody. We wrześniu japońska Toyota ograniczyła produkcję o 40%. Od końca września General Motors wywozi na pustkowia nie do końca skompletowane pickupy Chevrolet Silverado prosto z linii montażowej. Mercedes i Renault skupiły się na produkcji wyłącznie drogich modeli. Tesla całkowicie odłożyła w czasie wypuszczenie nowych samochodów. Nabywcy aut na całym świecie stoją w obliczu nieoczekiwanych niedoborów, a wszystko to wina… chipów! Światowy przemysł motoryzacyjny przeżywa kryzys z powodu braku części mniejszych niż pudełko zapałek. Dlaczego jeden maleńki chip blokuje największe fabryki samochodów i zamraża praktycznie cały rozwój pojazdów elektrycznych?
#ToInteresujące #

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
– Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
– Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

23 thoughts on “Jak Maleńki Chip Może Blokować Cały Przemysł Samochodowy

  1. CITROEN XMV6MK2 BENZYNA AUTOMAT elektroniki aż za dużo sterownik silnika KODU i po jeździe obejście trzeba było zrobić do czasu części mała cewka .. po przedni BX16S do 600tys.miał sterownik obroty silnika bardzo sie spisała 28latni jak go sprzedawała bez RUDY w ocynku na gazie trzeba było go zostawić i ciągną Kampikiem a waga BX 845kg luzów.wycieków i pływa BARDZO miękki był XM wagę 1350kg z pełnym 80l bakiem juz taki miękki nie JEST sprawdzałem w salonie ale juz do komputera oryginału oprogramowaniem brak i kicha ale daie radę z niemiec 2004r 143tys dokument 2017r orginal były tumiki po 25lat .
    200TYS km w 2020r uszczyć zaczyna lak miejscami ….

  2. Kapitalizm sobie z tym poradzi, tylko, że potrzeba czasu na postawienie nowych fabryk i wyszkolenie ludzi. Pewnie już w przyszłym roku będziemy mieli nadprodukcję chipów. Niestety, auta zdążą podrożeć i to znacznie.

  3. Witam. Konstruktorzy samochodów sami doprowadzają do zmierzchu motoryzacji. Moje auteczko posiada jedynie kontroler pracy silnika i to zupełnie wystarczy – komputera na kołach zdecydowanie nie kupię. A jeśli takie autka nie będą rejestrowane – to całkowicie zrezygnuję z posiadania samochodu.

  4. Czekam tylko aż "geniusze" od zarabiania kasy wpadną wreszcie na pomysł, żeby po prostu produkować stare sprawdzone konstrukcje. Większość dobrej motoryzacji niestety powstała w latach 90' i 00' Później to już tylko gównolit. Z moich znajomych połowa by dzisiaj kupiła W124 dla przykładu jakby był dostępny nowy

  5. hmmm. bo kazdy chcial kupic tanszy cheap z chin , zamias samemu produkowac na miejscu , teraz chiny maja wszystkich w garsci , ale to tylko moje przemyslenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!