Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Jak Dostać Dotacje Na Działalność GospodarcząDowiedz się Jak Dostać Dotacje 24 000 PLN na otworzenie własnej działalności gospodarczej z urzędu pracy.
Podczas zakładania swojej pierwszej firmy masz możliwość skorzystania z bezzwrotnej dotacji z urzędu pracy.

Pogadajmy na Whatsappie : https://konsultacja.tomaszguzik.pl/pogadajmy
Darmowa Konsultacja : http://darmowarozmowa.pl lub 602-727-263

Jak Dostać Dotacje?
Musisz być osobą bezrobotną i nie prowadzić wcześniej działalności gospodarczej.

Ile trwa okres oczekiwania na dotacje? Od momentu zapisania się do urzędu jako osoba bezrobotna i wysłanie wniosku o dotacje może minąć nawet 6 miesięcy.

Ile środków możemy pozyskać z urzędu pracy?
Zazwyczaj jest to przedział od 20 000 do 24 000 PLN. Wszystko zależy od regionu Polski. Zadzwoń do urzędu pracy zlokalizowanego w miejscu, gdzie jesteś zameldowany, aby zdobyć informacje na ten temat.

Aby dostać dotację przestrzegaj wszystkich niezbędnych terminów. Jest to bardzo istotne, aby trzymać się wszystkich wytycznych i przestrzegać warunków umowy, którą podpisujemy z urzędem pracy.

Otrzymanie dotacji nie jest trudne, ale wymaga konsekwencji, cierpliwości i bycia skrupulatnym. Dobrze wypełniony wniosek ułatwi Ci przyznanie środków na działalność gospodarczą.

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
– Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

11 thoughts on “Jak Dostać Dotacje Na Działalność Gospodarczą

  1. Siemanko, troche cennych informacji. Dobrze sie ogladalo do momentu puki nie poruszyles kwestii wyludzania, nie uczciwego pobrania do datcji. Ta kwestia akurat nie jest w Twojej gestii i poprostu mierzysz swoja miara zgrywajac porzadnego obywatela. Wiesz dlaczego?, a dlatego, ze np. Uczciwy obywatel, by wiedzial, ze istnieje ryzyko niepowodzenia i nie kazdy przedsiembiorca zdobedzie sukces, a nie zarzucac od razu wyladzanie. Lapka w dol.

  2. 5:10 Chodzi o listy intencyjne. Można to podpisać też z potencjalnymi klientami. Choćby z sąsiadem bo do niczego to finalnie nie zobowiązuje a może pomóc w otrzymaniu dotacji bo w pośredniaku zauważą że już masz potencjalnych klientów czyli coś robisz żeby twój interes ruszył.

    Ważna informacja. Niegdyś w tych formularzach było pytanie: "Czy w razie nieotrzymania dotacji działalność zostanie założona". Należy bezwzględnie odpowiedzieć na nie NIE!!! Jeśli napiszecie TAK to możecie nie otrzymać dotacji bo w PUP stwierdzą, że was stać na samodzielny start.

    14:35 Święta racja. Jeśli nie będziesz w stanie wypełnić wniosku samodzielnie to dobrze zastanów się nad swoim pomysłem na biznes bo prawdopodobnie brakuje ci podstawowej wiedzy aby rzetelnie się przygotować do startu z interesem. Ryzyko zawsze istnieje i nawet jak dostaniesz dotację to musisz się utrzymać na rynku przez 12 miesięcy bez zawieszania działalności co oznacza że przynajmniej składki ZUS musisz płacić. W razie plajty dowalają odsetki ustawowe. Takie kopanie leżącego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!