Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Ile kosztuje naprawa sterownika Opel ZafiraWysłałem 11. 08 a otrzymałem spowrotem 02. 09. Elektro-BIP

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

10 thoughts on “Ile kosztuje naprawa sterownika Opel Zafira

  1. Witam podobnie jest z Vectra benzyna 1.8 sterownik montowany na kolektorze ssącym i on się grzeje od silnika. A jest zrobiony z dwóch rodzajów metalu i one się różnie podczas nagrzewania rozciągają i robią się zimne
    luty niestety. Po naprawie po jakimś czasie znów się to posypie.

  2. Na tyle na ile mi sytuacja w moim garazu pozwala + słabe zdrowie robię sam co mogę. Ja bym pojechał do mechanika, zapłacił bym x2 żeby tylko dobrze, fachowo zrobili, ale w okolicy nie widzę takiego, jak mam przykłady kolegów co oddawali swoje i jak bawią się w wymiany części A MOŻE TO … A MOŻE TO …. tak to ja sobie sam moge wymieniać i nie raz tak robię po wstepnej diagnostyce a nie mechanik, oczywiście klient płaci za części, ja rozumiem, że czasem trzeba szukać, nie zejdzie 10 minut a 3-4 godziny i w tym czasie by sobie skasowali za inną prostą robótkę, ale uczciwie podchodze a Oni dalej nie rozumieją. Coraz gorzej w każdej branży jest w tym temacie, pójdziesz do apteki po jeden lek to jak nie jesteś tomny jak się to kręci to Cię owinie w okół palca na kilka dyszek sprzedawczyni bo Ci powie że dobrze by było przed tym lekiem co kupujesz zażyć inny, po nich osłonowe, już nie wspominam, że Ci lekarz przepisze 3 paczki, kiedy Ci to moze nie pomóc, a w aptece Cię nie poinformują, ze możesz kupić jeden listek z tych trzech paczek i potem dobrać resztę w tej aptece. U Ciebie z tego co tu opowiadasz więcej inwestują w marketing, wolą babie zapłacić niech wydzwania do klientów i opisuje sytuacje, bo wiedzą, ze ludzie się zgodżą na PEWNE rozwiązanie więc po co naprawiać i się męczyć jak można tylko dzwonić i wmawiać.

  3. Może podejdź do tematu w ten sposób że dostałeś 200 zł gratis – bo dostajesz opcję za 1200 w cenie 1000 zł 😀.
    Oczywiście żartuję ale sytuacja ciekawa. Niestety dzisiaj uczciwości trzeba ze świecą szukać, pieniądze są celem nadrzędnym i świat wokół nich się kręci. Zwykła ludzka poczciwość odchodzi w zapomnienie.

  4. Polak Polaka rypie na każdym kroku, taki to naród chyba, idziesz do lekarza musisz byc lekarzem, idziesz do urzędu musisz byc urzędnikiem, idziesz gdziekolwiek to musisz znać się max na tym co załatwiasz, i wszędzie zazwyczaj gdzie usłyszysz "dzień dobry" jest to już oszustwo. Ja kupuje na allegro rower miejski a w opisie są ujęte "dodatki" takie jak: błotniki, osłona łańcucha, bagażnik, szkoda że kierownica to nie dodatek i koła bo by było więcej dodatków jak samego roweru. Ano, jacy ludzie taki świat nie odwrotnie. Pozdrawiam🙋

Dodaj komentarz

Zadzwoń!