Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

Bułgarska zabawka kradnie auta w parę minut. Samochody bezbronne wobec "gameboya"



Supernowoczesny sprzęt produkowany w Bułgarii bez problemu otwiera większość popularnych marek samochodów – sprawą zajął się reporter programu „Raport” Leszek Dawidowicz. To urządzenie do kradzieży niemal doskonałej. Złodziej tylko podchodzi, dekoduje i już odjeżdża. Byliśmy z kamerą w miejscu, gdzie zjeżdżają się złodzieje z całej Europy, u producenta tego sprzętu.

Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/polsatnewspl

Polub nasz profil na Instagramie:
https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Twitterze:
https://twitter.com/PolsatNewsPL

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

49 thoughts on “Bułgarska zabawka kradnie auta w parę minut. Samochody bezbronne wobec "gameboya"

  1. Producenci aut ścigają się o nowości gadżeciarskie a jeśli chodzi o poziom bezpieczenstwa mienia można powiedzieć że to nawet nie jest obok priorytetu jakim są unowocześnienia związane ze stylistyką i pseudo bezpieczeństwem no i oczywiście wyścigiem ekoszajsu udziwnień

  2. Jezeli samochody nie maja jakiejs mega dziury w zabezpieczeniach, ktora wykorzystali tworcy gameboya to nalezy wlozyc ten temat miedzy bajki. Skomplikowane szyfrowanie AES, ktorego obecnie sie uzywa jest mozliwe do zlamania ale trzeba na to mocy obliczeniowej polaczonych wielu super kompuperow, a czas na te operacje jest liczony w milionach lat. W metode na walizke jestem w stanie uwierzyc bo to po prostu skopiowanie sygnalu i przeslanie go dalej ale zlamanie szyfrowania przez taka zabawke juz nie.
    Przy kazdym wlamaniu na konto winny jest czlowiek, wlamujacy nie ma magicznego pendrive'a z uniwersalnym programem hackujacym, wlamujacy po prostu wpisuje Wasze dane pozyskane w jakis sposob.

  3. Ten nowoczesny system odpalania samochodów za pośrednictwem przycisku jest bardzo ryzykowny na kradzież i skandaliczny. UE powinna zakazać produkcji samochodów w takim systemie. Zostać w tym systemie za przekręceniem klucza. Tak liczba kradzieży samochodów się zmniejszy.

  4. Pamiętam czasy, kiedy bezkluczykowy dostęp pojawił się w samochodach. Pamiętam zgodny chór przedstawicieli producentów i ekspertów motoryzacyjnych, którzy zapewniali, że to jest całkowicie bezpieczne, że nie można złamać tego systemu ani zdalnie odczytać kluczyka i ukraść w ten sposób samochodu i co? Pojawiły się jakieś walizki, gameboye i nagle okazuje się, że można. Moim zdaniem powinno to być traktowane jak wada fabryczna i w przypadku kradzieży którymś z tych sposobów producent powinien mieć obowiązek wypłaty klientowi odszkodowania w wysokości wartości samochodu w momencie kradzieży..

  5. Są dziś skuteczne zabezpieczenia na "gameboya" i walizkę. Poza tym taki gameboy kosztuje ładnych kilkadziesiąt tysięcy złotych, więc nie jest to masówka powszechnie stosowana.

  6. No cóż… trzeba kupować samochody bez tego gadżetu zwanego bez kluczykowego otwierania i odpalania. 😐 Ciekawe czy bułgarska policja coś z tym robi… wątpię.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!