Loading…

Naprawa Sterowników Silnika do Samochodów

Naprawa Elektroniki Samochodowej
Kontakt

WYMIANA STEROWNIKA SILNIKA – OPEL CORSA D (DELCO E83)Dzisiaj wymiana ECU w corsie D na sterowniku Delco E83 + jak ściągnąć wtyczki z ecu

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zachęcam Cię do zostawienia subskrybcji, mam nadzieje że jeszcze tu wrócisz 🙂 Jeżeli uważasz, że coś mogłem zrobić lepiej, czegoś nie wytłumaczyłem, albo wręcz popełniłem jakiś błąd – napisz komentarz, dzięki temu sam się czegoś nauczę i będę mądrzejszy na przyszłość, zdecydowanie lepsze to niż zostawienie łapki w dół i wyjście.

0:00 Wstęp
0:46 Skąd wziąć nowszego opcoma
2:02 Procedura programowania w teorii
3:17 Programowanie niewylogowanego sterownika
4:06 Wylogowanie sterownika
4:45 Programowanie sterownika
5:48 Programowanie funkcji sterownika
6:14 Jak odłączyć wtyczki z ECU

Youtube Naprawa Sterowników Silnika ( ECU ) Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oraz nowych sterowników silnika. Naprawa ECU, naprawa sterownika silnika, programowanie komputera, Profesjonalnie. Sterownik silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie wykonać kompleksową naprawę sterownika silnika.

Serwis, Diagnostyka, Komputery, Adaptacje, Liczniki, Kluczyk-Code, Pogotowie 24H

Naprawa sterowników silnika /ECU/mercedes-silnik
– Diagnostyka komputerowa silnika
– Odczyt błędów i parametrów pracy silnika
Naprawa i diagnostyka Modułów AIRBAG
– Naprawa i diagnostyka Modułów ABS
– Naprawa i diagnostyka Modułów KLIMATYZACJI
– Naprawa liczników samochodowych
– Korekcja przebiegu liczników
– Naprawa fabrycznej instalacji Immobiliserów
– Dezaktywacja Immobiliserów IMMO OFF
– Naprawa i kodowanie kluczyków samochodowych
– Naprawa i kodowanie KART do aut marki Renault
– Odzyskiwanie kodu PIN do kodowania kluczyków
– Naprawa i programowanie modułów KOMFORTU
– Naprawa sterowników i instalacji zamka centralnego
– Naprawa instalacji elektrycznych podnośników szyb
– Naprawa samochodowego sprzętu CAR-AUDIO
– Ściąganie i odczytywanie kodu radioodtwarzaczy
– Diagnostyka i obsługa AUTOALARMÓW fabrycznych

9 thoughts on “WYMIANA STEROWNIKA SILNIKA – OPEL CORSA D (DELCO E83)

  1. Witam. Niestety nie obejrzałem tego filmu przed wymianą BCM i rozprogramowalem kluczyki ( w immo klikałem wszystkie opcje BCM, ECM…) czy jest możliwość teraz ponownego zaprogramowania tych kluczy? Co powinienem zrobić teraz w tej sytuacji? Dzięki za każdą pomoc. Pozdrawiam

  2. Cyb3R Była wymiana ECU w Opel Meriva 2003 1,6 benzyna. Przy wgrywaniu drugiego ECU uniwersalnym sprzętem pojawiły się dwa błędy p1615-0 złe dane iidentyfikacji pojazdu z mod. kontroli nadw. BCM i drugi p1616-0 złe dane identyfikacji pojazdu z mod. kontroli przyżądów. Pytanie mam ryżowego opcoma v1.70 z możliwością fałszowania (przynajmniej tak piszą) która wersja softu Fantomela coś by poradziła – musi być mocna dlatego proszę o sprawdzoną informację. Pytanie drugie czy muszę zmienić firmware, na mniejszy jeżeli tak to proszę powiedzieć jak to zrobić i ewentualnie czym lub może jest czytelna inst. dla średnio zaawansowanych. Długo czekałem na fejsa, kiepsko byłoby go uwalić. Meriva nie daruje. Z góry dziękuję za inf. Pozdrawiam.

  3. Gorąca prośba mógłbyś podać przykład fejsa opcom, który by pasował do softu pro lub wyższej, sugerowałeś odpowiednie wersje pica. Z góry dziękuję – temat trochę pilny, pozdrawiam.

  4. Cześć, dziękuję za ciekawy filmik. Chciałbym żeby kanal sie rozwija w temacie diagnostyka i konfiguracja wyposazenia Opel to popularna marka.Powodzenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!